Σύλ. Εκπκών Π.Ε. Άλ. Δελμούζος - Σύλλογος Δελμούζος

Ο ιστότοπος του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Αλέξανδρος Δελμούζος

OVERVIEW

This web site syllogosdelmouzos.gr presently has a traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have probed nineteen pages inside the web page syllogosdelmouzos.gr and found thirty-seven websites referring to syllogosdelmouzos.gr.

SYLLOGOSDELMOUZOS.GR RANKINGS

This web site syllogosdelmouzos.gr is seeing varying levels of traffic all round the year.
Traffic for syllogosdelmouzos.gr

Traffic ranking (by month) for syllogosdelmouzos.gr

Traffic ranking by day of the week for syllogosdelmouzos.gr

6ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας

Καλώς ήρθατε στο δικτυακό τόπο του 6ου Δημοτικού Σχολείου Αρτέμιδας. Τρίτη, 22 Νοεμβρίου 2011. Το ιστολόγιο του σχολείου μας μετακόμισε. Σάββατο, 24 Απριλίου 2010. Tο διαστημικό τηλεσκόπιο Hubble επισκευάζεται! Αναρτήθηκε από 6ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας. Τρίτη, 20 Απριλίου 2010. Επέτειος από το θάνατό του. Ως επόπτης της δημοτικής εκπαίδ.

Ψηφιακή τάξη

Excel, μαθηματικά, βίντεο βίντεο. Τρίτη, 29 Δεκεμβρίου 2009. Ποιοί μπορούν να φτιάχνουν εκπαιδευτικά ιστολόγια σήμερα;. Για ποιους λόγους δημιουργούνται εκπαιδευτικά ιστολόγια;. Δημόσια προβολή μιας συλλογικής εργασίας.

teacherakos

171;Η ελευθερία δεν δίνεται ποτέ εθελοντικά από τον καταπιεστή. Πρέπει να κατακτηθεί από τον καταπιεζόμενο. Δημήτρης Καραβασίλης- - - - - - - - - -. Τρίτη, 5 Ιουνίου 2012. Οι νικητές των ΜΤV Awards 2012. Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ Εκπαιδευτικών Δ.Ε.Βοιωτίας

Ιστολόγιο ενημέρωσης της αυτόνομης συνδικαλιστικής Ενωτικής Κίνησης Εκπαιδευτικών Δ. 17ο Συνέδριο ΟΛΜΕ, 27. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΟ 17ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΟΛΜΕ. Συγκεντρωτικά αποτελέσματα για το ΠΥΣΔΕ Βοιωτίας.

WHAT DOES SYLLOGOSDELMOUZOS.GR LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of syllogosdelmouzos.gr Mobile Screenshot of syllogosdelmouzos.gr Tablet Screenshot of syllogosdelmouzos.gr

SYLLOGOSDELMOUZOS.GR HOST

Our parsers caught that the main page on syllogosdelmouzos.gr took five thousand eight hundred and sixty milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
136.243.83.129

I revealed that syllogosdelmouzos.gr is weilding the nginx server.

Σύλ. Εκπκών Π.Ε. Άλ. Δελμούζος - Σύλλογος Δελμούζος

Ο ιστότοπος του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Αλέξανδρος Δελμούζος

CONTENT

This web site states the following, "Πρόσκληση για έκτακτη γενική συνέλευση του συλλόγου Αλέξανδρου Δελμούζου 1832015." We noticed that the web page said " ΑΠΕΡΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΤΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΗ." It also said " Το πανό του Συλλόγου μας. Με μια ματιά οι τελευταίες αναρτήσεις μας. Συλλαλητήρια κατά του νέου μνημονίου από ΑΔΕΔΥ και ΠΑΜΕ. Συλλαλητήριο ενάντια στο νέο αντιλαϊκό μνημόνιο Πέμπτη 13."

VIEW SIMILAR WEB PAGES

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Φλώρινας με συνδιοργάνωση με το 3ο ΠΤ της ΕΝΕ Δυτ. Παρασκευή, 8 Φεβρουαρίου 2013. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ. ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Φοιτητές ή μεταπτυχιακούς φοιτητές των παραπάνω ειδικοτήτων.

Γονείς Γυμνασίου Νέων Επιβατών Ιστολόγιο Γονέων Κηδεμόνων του Γυμνασίου Νέων Επιβατών Θεσσαλονίκης

Ιστολόγιο Γονέων and Κηδεμόνων του Γυμνασίου Νέων Επιβατών Θεσσαλονίκης. Εγχειρίδιο επαγγελματικής εκπαίδευσης και αρχικής επαγγελματικής κατάρτισης ν. Μας κοινοποιήθηκε από τη Δευτεροβάθμια και το παραθέτουμε. Ενημέρωση για τη Χριστουγεννιάτικη γιορτή του Σχολείου.

Σύλλογος γονέων κηδεμόνων των μαθητών δημοτικού σχολείου Μαριτσών

Το κόλπο για να ξεκινήσεις. Είναι να σταματήσεις να μιλάς. Και να αρχίσεις να κάνεις. Παρασκευή, 26 Μαρτίου 2010. Τρίτη, 9 Μαρτίου 2010. Δευτέρα, 8 Μαρτίου 2010. Στην εκδρομή τους για την Βουλή. Το κόστος της κάθε λαμπάδας είναι 5 ευρώ.

Σύλλογος Εργαζομένων Νοσοκομείου Αγ.Νικολάου Κρήτης

Πέμπτη, 13 Αυγούστου 2015. Τμήματος Λασιθίου της ΑΔΕΔΥ για το τρίτο μνημόνιο. Το νέο μνημόνιο υπονομεύει τη λαϊκή κυριαρχία αφού συνεχίζει το νεοαποικιακό έλεγχο της χώρας μας από την Ευρωπαϊκή Ένωση, την ΕΚΤ και το ΔΝΤ. Να μην περάσει και να ανατραπεί το νέο βάρβαρο μνημόνιο. Την Ανατροπή των μνημονιακών πολιτικών και την ικανοποίηση των λαϊκών αναγκών.